Aktualności

 

Składamy szczere wyrazy współczucia, głębokiego żalu i słowa otuchy Pani Zofii Hanuszewicz - Drozd, z powodu śmierci męża - Słuchacze i Nauczyciele UTW PWSZ im. Witelona w Legnicy

UWAGA SŁUCHACZE UTW - ZMIANA ZAJĘĆ W DNIU 11.01.2019 r.

W dniu 11.01.2019 r. zamiast wykładu Pani dr Grażyny Sondel odbędzie się wykład Pana mgra Dariusza Wędziny "...cenniejsza niż złoto..." Wykład Pani dr Sondel odbędzie się 18 stycznia 2019 r.

DRODZY SŁUCHACZE UTW - ZAPRASZAMY NA UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA INDEKSÓW w roku akademickim 2018/2019

Uprzejmie informujemy, że w dniu 09.11 zajęcia odbywają się wg. następującego harmonogramu:

od godz. 13.30 - zajęcia z informatyki (w salach tych co zawsze)

od godz. 15.00 - Uroczystość wręczenia indeksów, dyplomów "Magister Honoriscausa"  oraz wykład inauguracyjny (Sala E 1)

od godz. 17.00 - gimnastyka (sala ta co zwykle)

UWAGA SŁUCHACZE - ZMIANA SAL

Drodzy Słuchacze UTW - poniżej podajemy link do planu zajęć na UTW PWSZ im. Witelona z nowymi numerami sal. Prosze o zapoznanie się ze zmianami (dotyczą miejsca prowadzenia zajęć z języków obcych oraz wykładów)

http://www.plan.pwsz.legnica.edu.pl/checkSpecjalnoscStac.php?specjalnosc=n1UTW

 

INAUGURACJA NOWEGO ROKU AKADEMICKIEGO

Uprzejmie informujemy, że Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019  odbędzie się 8 października 2018 roku o godz.12.00 w Centrum Konferencyjno - Widowiskowym przy ul. Sejmowej 5E. Zapraszamy Słuchaczy UTW PWSZim. Witelona w Legnicy

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

21 czerwca o 8:00 wyjeżdżamy na wycieczkę edukacyjną do Wrocławia. Autokar podjedzie pod PWSZ im. Witelona. Prosimy o punktualność.

UWAGA - ZMIANA ZAJĘĆ

Uprzejmie informuję, że w dniu 27 kwietnia zamiast wykładu Pana mgr Dariusza Wędziny odbędzie się wykład Pana dra Zbigniewa Cesarza. Za zmianę przepraszamy.

Zdjęcia z Goerlitz....

W związku ze sporym zainteresowaniem Państwa Słuchaczy, informuję, że na naszym profilu facebookowym jest już dostępna galeria zdjęć z wycieczki. Przypominam też o konkursie  fotograficznym. Osoby nim zainteresowane prosze o kontakt na adres: wedzinad@pwsz.legnica.edu.pl. Pozdrawiam Dariusz Wędzina

Wycieczka do Goerlitz

Informujemy, ze wyjazd na wycieczkę do Goerlitz odbędzie sie w sobote 07 kwietnia. Wyjazd spod PWSZ im. Witelona o godz. 8.00. Prosimy o punktualnośc :)

 

UWAGA - UPRZEJMIE INFORMUJĘ,ŻE WYCIECZKA PO TARNINOWIE  W DNIU 20 MARCA ZOSTAJE ODWOŁANA. NOWY TERMIN WYCIECZKI ZOSTANIE USTALONY Z SAMORZĄDEM SŁUCHACZY I ODBĘDZIE SIĘ W KWIETNIU.

 

UWAGA ZMIANA ZAJĘĆ W DNIU 23 LUTEGO 2018 R.

Uprzejmie informuję, że w dniu 23 lutego w miejsce wykładu Pani dr Grażyny Sondel odbedzie sie wykład Pana prof. Stanisława Dąbrowskiego pt. "Witelon i jego czasy". Wykład Pani dr Sondel odbędzie się w późniejszym terminie.

 

ZMIANA ZAJĘĆ W DNIU 24.11.2017

Uprzejmie informujemy,że 24 listopada zamiast wykładu mgr Dariusza Wędziny odbedzie się wykład mgr Ewy Kosińskiej.

Ponadto informujemy, że zajęcia z języka angielskiego (poziom podstawowy) w dniu 24 listopada poprowadzi mgr Filip Kostek

 

ZAPROSZENIE NA UROCZYSTĄ INAUGURACJĘ ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018 ORAZ WRĘCZENIE DYPLOMÓW "MAGISTER HONORIS CAUSA"

Słuchaczy UTW PWSZ im. Witelona w Legnicy zapraszamy na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2017/20118 , która odbędzie się 17 października 2017 roku o godz. 15.00 w Centrum Konferencyjno - Widowiskowym przy ul. Sejmowej 5E w sali E1.

 

Szanowni Słuchacze UTW - uprzejmie informujemy, że plan zajęć na semestr zimowy 2017/2018 jest już dostepny na stronie internetowej Uczelni w zakładce UTW.

 

ZAPROSZENIE NA WYKŁAD W RAMACH DOLNOŚLĄSKIEGO FESTIWALU NAUKI

Zapraszamy Słuchaczy na cykl wykładów w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki na PWSZ im. Witelona w Legnicy w dniach 28-29 września w godz. od 9.00 do 14.00  Szczegóły:  http://www.wortal.pwsz.legnica.edu.pl/artykul-1140-2017dfn

 

ZAPISY NA ROK AKADEMICKI 2017/2018

Uprzejmie informujemy,że przyjmowane sa już zapisy na semestr zimowy roku szkolnego 2017/2018. Zapisy i deklaracje wyboru zajęć przyjmowane są w pokoju C132 codziennie w godz. od 9.00 do 15.00.

Wraz z deklaracją przyjmowane są także opłaty za semestr w wysokości 60 zł.


ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ W SEMESTRZE LETNIM

8 czerwca b.r. o godzinie 15.00 w restauracji "Parnasik" odbędzie się uroczyste zakończenie zajęć w semestrze letnim słuchaczy UTW przy PWSZ im. Witelona w Legnicy połączone z wręczeniem dyplomów oraz indeksów.

 

REKRUTACJA NA ROK AKADEMICKI 2017/2018

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PROWADZIMY JUŻ ZAPISY NA ROK AKADEMICKI 2017/2018.

Wymagane dokumenty (do pobrania na stronie) można składać do końca czerwca w pok.132 budynek C PWSZ im. Witelona. Zapraszamy - zapewniamy atrakcyjny program studiów.

 

ZAPRASZAMY NA WYCIECZKĘ DO KRZESZOWA

W dniu 20 maja b.r. odbędzie się wycieczka do Krzeszowa w ramach zajęc o sztuce naszego regionu. Koszt wycieczki ok.40 zł. (pieniądze będzie można wpłacać u Pani Zofii Haniszewicz-Drozd 12 maja b.r.). Wyjazd o godz. 8.00 z parkingu PWSZ im. Witelona w Legnicy. Zaprzaszamy

 

KOORDYNATOR UTW

Uprzejmie informujemy P.T. Słuchaczy, że od dnia 09 stycznia 2017 r. obowiązki koordynatora ds. Uniwersytetu Trzeciego Wieku będzie pełnił Pan mgr Dariusz Wędzina.

Adres: Akademickie Liceum Ogólnokształcące

ul. Sejmowa 5, pokój nr 132, budynek C.

Tel. /76/723 29 13

 

OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Zapraszam P.T. Słuchaczy UTW (którzy wcześniej złożyli wniosek)  po odbiór Ogólnopolskiej  Karty Seniora w pok. nr 5, bud. C

Wykaz firm honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora

CZASOPISMO ON-LINE DLA SENIORA:

„Gazeta Senior"
Z zawartością najnowszego numeru można zapoznać się on-line. Wersja internetowa dostępna jest w zakładce Archiwum na www.gazetasenior.pl.

"Gazeta Senior" najnowsze wydanie

"Niezbędnik finansowy seniora” wydawanego przez Ogólnopolską Federację Stowarzyszeń UTW.

PALE
Elektroniczna Platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

Aktualności