Mikołajki w Legnicy: studenci rozdadzą słodycze i bileciki z dobrymi uczynkami

W środę, 6 grudnia o godz. 13:00 na Rynku w Legnicy, w ramach akcji „Dobro z Pomysłem II" studenci PWSZ będą rozdawać słodycze z bilecikami, w których będą znajdować się pomysły na to, co dobrego można zrobić w okresie przedświątecznym.

 

Trwają zapisy na egzamin TELC

PWSZ w Legnicy prowadzi zapisy na egzaminy TELC na 2018 rok

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Legnicy jest Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym TELC, które przeprowadza międzynarodowe egzaminy językowe w oparciu o program ramowy Rady Europy - Common European Framework of Reference.

 

W PWSZ im. Witelona w Legnicy uczą się migać

Biuro Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy we współpracy z Polskim Związkiem Głuchych Oddział Dolnośląski - Koło Terenowe w Legnicy zapraszają na czwartą i piątą edycję szkolenia z zakresu komunikowania się z osobami niesłyszącymi lub niedosłyszącymi.

 

JAZZOWO

Na listopadowym spotkaniu z cyklu Witelon Jam Session, który odbędzie się 23 listopada br. w Domu Studenta - Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy będzie jazzowo.

 

 

Wyróżnieni za zatrzymanie sprawców

Dwaj studenci legnickiej PWSZ zostali wyróżnieni za ujęcie sprawcy napadu, który ukradł biżuterię ze sklepu. Odważna i godna naśladowania postawa mężczyzn została doceniona przez policję.

 

Warsztaty komunikacji z niesłyszącymi

Koncert jazzowy w akademiku PWSZ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa zaprasza na koncert z cyklu Witelon Jam Session, który odbędzie się w czwartek, 23 listopada w Domu Studenta przy ul. Mickiewicza. Początek godz. 19:00, wstęp wolny.

 

Retro Jazz w Akademiku

W PWSZ im. Witelona w Legnicy uczą się migać !Zobacz wszystkie informacje