pokaż menu
Wersja angielska inforacji o PWSZ  im. Witelona Legnicy
Wersja niemiecka inforacji o PWSZ  im. Witelona Legnicy
Wersja rosyjska inforacji o PWSZ  im. Witelona Legnicy
  • rekrutacja pwsz legnica
  • rekrutacja pwsz legnica
  • kwadrans akademicki pwsz legnica
  • Płatne praktyki dla naszych studentów !
  • spacer wirtualny
  • film promocyjny
Jednolite studia z fizjoterapii dostępne w Legnicy

Pięcioletnie, jednolite studia magisterskie na kierunku ficjoterapia są dostępne na legnickiej PWSZ im. Witelona. Legnicka uczelnia otrzymała kilka dni temu decyzję w tej sprawie od Ministra Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Rekrutacja na studia już się rozpoczęła.

 

PWSZ rozpoczęła rekrutację

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy rozpoczęła rekrutację na studia na rok akademicki 2017/2018. Kandydaci na studia mają czas na rejestrację do 4 sierpnia.

 

Festyn zdrowotny dla dzieci w Centrum Medycznym

Alergia i nietolerancja pokarmowa u dzieci to powszechny problem, dlatego Centrum Medyczne uczyniło je tematem swojego kolejnego festynu.

 

 

PWSZ. Studia magisterskie na fizjoterapii

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy otrzymał uprawnienia do prowadzenia jednolitych studiów magisterskich o profilu praktycznym na kierunku fizjoterapia.

 

 

 

 

Studiuj fizjoterapię na PWSZ

Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Wydziałowi Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy przyznano uprawnienia do prowadzenia jednolitych studiów magisterskich o profilu praktycznym na kierunku Fizjoterapia.

 

PWSZ uruchamia magisterskie studia fizjoterapii

To już pewne - od przyszłego roku akademickiego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy ruszą jednolite studia magisterskie o profilu praktycznym na kierunku fizjoterapia. Zainteresowani mogą wskazać go w ramach elektronicznej rekrutacji, która potrwa do 4 sierpnia.

 

 

 

PWSZ IM. WITELONA W LEGNICY ZAPRASZA NA JEDNOLITE STUDIA MAGISTERSKIE NA FIZJOTERAPII

Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Wydziałowi Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy przyznano uprawnienia do prowadzenia jednolitych studiów magisterskich o profilu praktycznym na kierunku Fizjoterapia.

 

 

Fizjoterapia w Legnicy - jednolite studia

Fizjoterapia w Legnicy - jednolite studia. Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Wydziałowi Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy przyznano uprawnienia do prowadzenia jednolitych studiów magisterskich o profilu praktycznym na kierunku Fizjoterapia.

 

Studenci zapraszają do pomocy rodakom z Ukrainy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy włączyła się w akcję humanitarną „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia", która ma na celu pomoc Kresowiakom. Akcję organizuje Studio Wschód we Wrocławiu.

 

 

 

Studenci PWSZ pomogą Kresowiakom

Studenci PWSZ pomogą Kresowiakom. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy włączyła się w akcję humanitarną „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia", która ma na celu pomoc Kresowiakom.

 


Zobacz wszystkie informacje

<<< prev
next>>>