pokaż menu
Wersja angielska inforacji o PWSZ  im. Witelona Legnicy
Wersja niemiecka inforacji o PWSZ  im. Witelona Legnicy
Wersja rosyjska inforacji o PWSZ  im. Witelona Legnicy
  • rekrutacja pwsz legnica
  • rekrutacja pwsz legnica
  • kwadrans akademicki pwsz legnica
  • Płatne praktyki dla naszych studentów !
  • spacer wirtualny
  • film promocyjny
Legnicka uczelnia ma już na swoim terenie defibrylator


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona dołączyła do miejsc w naszym mieście, które są wyposażone w AED czyli Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny.

 

Defibrylator w PWSZ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy dołączyła do grona miejsc w naszym mieście, które są wyposażone w AED czyli Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny (ang. Automated External Defibrillator AED).

 

Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy dołączyła do grona miejsc w naszym mieście, które są wyposażone w AED czyli Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny (ang. Automated External Defibrillator AED). 

 

 

Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny w PWSZ

LEGNICA. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy dołączyła do grona miejsc w naszym mieście, które są wyposażone w AED czyli Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny (ang. Automated External Defibrillator AED).

 

Rekrutacja na studia podyplomowe w PWSZ


Centrum Kształcenia Ustawicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza na studia podyplomowe na kilkunastu kierunkach z różnych dziedzin. Rekrutacja trwa do 30 września 2017 roku.

 

 

Korepetycja z matematyki w Legnicy za darmo!

Korepetycja z matematyki w Legnicy za darmo! Matura z matematyki poszła zdecydowanie gorzej niż sobie zakładałeś? Z pomocą przychodzi Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy.

 

Wolontariusze PWSZ wyjechali na Ukrainę

Już po raz ósmy ruszyła akcja „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia", polegająca na pomocy naszym rodakom mieszkającym na Ukrainie i sprzątaniu tamtejszych polskich cmentarzy. W humanitarne przedsięwzięcie włączyli się studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, którzy już wyruszyli na wschód.

 

 

BEZPŁATNY KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU POPRAWKOWEGO Z MATURY Z MATEMATYKI!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza maturzystów na bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego z matury z matematyki. Kurs poprowadzi egzaminator CKE.


Trwa rekrutacja na studia podyplomowe i kursy dokształcające w PWSZ

LEGNICA. Centrum Kształcenia Ustawicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza na studia podyplomowe na kilkunastu kierunkach z różnych dziedzin. Rekrutacja trwa do 30 września 2017 roku.

 

Poprawka z matematyki? Bezpłatne korepetycje

PWSZ im. Witelona w Legnicy zaprasza maturzystów na bezpłatny kurs, przygotowujący do poprawkowego egzaminu maturalnego z matematyki. Kurs poprowadzi egzaminator Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 

 


Zobacz wszystkie informacje

next >>>