pokaż menu
Wersja angielska inforacji o PWSZ  im. Witelona Legnicy
Wersja niemiecka inforacji o PWSZ  im. Witelona Legnicy
Wersja rosyjska inforacji o PWSZ  im. Witelona Legnicy
  • Program Dnia Otwartych Drzwi w PWSZ im. Witelona w Legnicy
  • kwadrans akademicki pwsz legnica
  • Płatne praktyki dla naszych studentów !
  • spacer wirtualny
  • film promocyjny
Legniczanie w finale konkursu - Płytowy Debiut 2016 Roku

Formacja jazzowa Patrycja Kamola Project z Patrycją Kamola, Jarosławem Dąbrowskim, Łukaszem Kłosem i Pawłem Lenarem z Legnicy zagrają w najbliższa sobotę w Klubie Muzycznym A'propos na Koncercie Finałowym Konkursu „Płytowy Debiut 2016 Roku".

 

Patrycja Kamola z debiutancką płytą na Witelon Music Night

W czwartkowy wieczór w Domu Studenta w Legnicy w ramach Witelon Music Night wystąpi Patrycja Kamola, jedna z najbardziej utalentowany przedstawicielek jazzu w Polsce.

 

 

 

 

 

Ogólnopolska Studencka Konferencja Młodych Medyków

W Centrum Konferencyjno-Widowiskowym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, 7 kwietnia bieżącego roku odbędzie się Ogólnopolska Studencka Konferencja Młodych Medyków.

 

Ogólnopolska Studencka Konferencja Młodych Medyków

W Centrum Konferencyjno-Widowiskowym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, 7 kwietnia bieżącego roku odbędzie się Ogólnopolska Studencka Konferencja Młodych Medyków.

 

 

Witelon Jam Session w Legnicy [ZDJĘCIA]

Witelon Jam Session w Legnicy. W Domu Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbyła się kolejna odsłona wspólnego jammowania w ramach spotkań muzycznych - Witelon Jam Session wystąpiła . Patrycja Kamola.

 

Barwy miłości według Patrycji Kamoli

Utworami z płyty „Czekając na miłość" Patrycja Kamola powita wiosnę Patrycja Kamola na czwartkowym koncercie z cyklu Witelon Jam Session. Koncert odbędzie się w akademiku PWSZ 16 marca o 19:00.

 

 

Wiosennie i jazzowo o miłości (FOTO)

Patrycja Kamola, była gościem czwartkowego Witelon Jam Session w Domu Studenta Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Legnicy.

 

 

Korepetycje mają wzięcie

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy rozpoczął się bezpłatny kurs dla maturzystów, przygotowujący do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

 

 

 

 

Konferencja Naukowa „Kultura i (sub)kultury w dobie Internetu”

Koło Naukowe Alternatywa, działające przy Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych PWSZ im. Witelona w Legnicy oraz zespól badawczy e-Metodologia zapraszają do wzięcia udziału w drugiej edycji ogólnopolskiej konferencji pod tytułem „Kultura i (sub)kultury w dobie Internetu".

 

 

Patrycja Kamola na Witelon Jam Session

Patrycja Kamola na Witelon Jam Session. Patrycja Kamola, będzie gościem Witelon Jam Session, który odbędzie się 16 marca bieżącego roku o godzinie 19 w Domu Studenta naszej Uczelni. Legniczanka wystąpi z repertuarem ze swojej debiutanckiej płyty „Czekając na miłość

 


Zobacz wszystkie informacje

next >>>